Zeszyty naukowe

Zeszyty Naukowe

Zeszyty Naukowe - e-ISSN 2449-9838 / ISSN 1641-9707

W dniu 23 grudnia 2015 r. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego podało najnowszą listę czasopism naukowych na rok 2015. Lista ta zawiera m.in. liczbę punktów, które można otrzymać za publikację w wybranym piśmie. ZN WSIZiA w Warszawie znajdują się w części B wykazu czasopism naukowych pod pozycją nr 2182. Według listy czasopism MNiSW publikując tekst w ZN WSIZiA można otrzymać 7 punktów.

W dniu 26 czerwca 2015 r. ZN WSIZiA w Warszawie otrzymały ocenę ICV (Index Copernicus Value) – 43.00. Wskaźnik ICV jest często wykorzystywany do pomiarów bibliometrycznych dorobku naukowego. Dlatego też w celu porównania aktualnej oceny do wartości z lat ubiegłych należy posłużyć się wartością znormalizowaną, która dla ZN WSIZiA wynosi obecnie 4,73. Uzyskana punktacja wyliczona została na podstawie ankiety złożonej przez redakcję ZN WSIZiA oraz oceny dokonanej przez specjalistów Index Copernicus

Na koniec roku 2016 ZN WSIZiA w Warszawie znajdowały się na liście B czasopism naukowych indeksowanych przez MNiSW. Publikując tekst w ZN WSIZiA można otrzymać 7 punktów.

Na koniec roku 2016 ZN WSIZiA w Warszawie miały ocenę ICV (Index Copernicus Value) w wysokości 54,09. Wskaźnik ICV jest często wykorzystywany do pomiarów bibliometrycznych dorobku naukowego. Uzyskana punktacja wyliczona została na podstawie ankiety złożonej przez redakcję ZN WSIZiA oraz oceny dokonanej przez specjalistów Index Copernicus.

Kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania
Numery archiwalne