Drodzy Absolwenci Dobrej Uczelni

Stowarzyszenie Absolwentów WSIZiA jest już z Wami od 2003 roku. Założył je pierwszy rocznik absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji. Od samego początku za nadrzędny cel stawiamy sobie integrację Absolwentów, pomaganie w organizowaniu zjazdów absolwenckich, gromadzenie informacji o sukcesach zawodowych naszych kolegów i koleżanek, wspieranie ich oraz dbanie o dobre imię Wyższej Szkoły informatyki, Zarządzania i Administracji.

Szczycimy się tym, że Absolwenci naszej Uczelni są cenionymi na rynku pracy specjalistami. Wielu z nich znalazło ciekawe zatrudnienie w najlepszych firmach i instytucjach w Polsce i zagranicą. Prestiż Uczelni docenił tygodnik Newsweek, który przygotował ranking uczelni najwyżej cenionych przez pracodawców. porównano ponad sto szkół wyższych z całej Polski. Aby znaleźć te najbardziej poszukiwane wśród pracodawców, przebadano blisko półtora tysiąca firm różnych branż. Sprawdzono ścieżki edukacyjne kadr kierowniczych. Dobra Uczelnia znalazła się na VI miejscu w Polsce!

Mamy powody do dumy, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w działalności Stowarzyszenia. W ten sposób otrzymacie możliwość wpływu na rozwój Dobrej Uczelni.

DOŁĄCZ DO NAS
Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wstąpić do Stowarzyszenia Absolwentów WSIZiA zachęcamy do wypełnienia deklaracji członkowskiej i przesłanie jej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTAKT
Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji ul. Łabiszyńska 25; 03-204 Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grzegorz_Szewczyk.jpg

ZARZĄD STOWARZYSZENIA
Grzegorz Szewczyk
Edwarda Badowska-Byszyńska
Józef Kucharski
Jolanta Osuch
Krystyna Pietrucha

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI
Edwarda Badowska-Byszyńska
Józef Kucharski
Grzegorz Szewczyk

KOMISJA REWIZYJNA
Małgorzata Rucińska
Tomasz Ruciński
Joanna Wróbel
Tadeusz Iwanowski