Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu edukacyjnym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Została założona w 1999 roku. Siedziba Uczelni mieści się w Warszawie, przy ulicy Łabiszyńskiej 25. Tutaj odbywają się wszystkie zajęcia, lektoraty z języków obcych oraz laboratoria komputerowe.

Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne szkolenia.

Kształcenie odbywa się na kierunkach:

• Administracja (Studia I stopnia Licencjackie i II stopnia Magisterskie)
• Ekonomia (studia I stopnia licencjackie, studia II stopnia magisterskie)
• Informatyka (Studia I stopnia Inżynierskie)
• Logistyka (Studia I stopnia Inżynierskie)
• Pedagogika (studia I stopnia licencjackie, studia II stopnia magisterskie)
• Turystyka i rekreacja (studia I stopnia licencjackie)

Uczelnia jest aktywna w sferze pracy naukowo – badawczej i wydawniczej. Wydawane są „Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji” a także inne publikacje naukowe. Zajęcia prowadzone są w salach wykładowych zaopatrzonych w odpowiedni sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne. Staramy się aby nasza Uczelnia była przyjazna dla studentów i abyście naprawdę miło spędzali u nas czas. Na terenie Uczelni funkcjonuje barek serwujący smaczne obiady, kanapki, przekąski, sałatki oraz ciepłe i zimne napoje a także czeka na Państwa duży, ogólnodostępny parking.